Myrmidons
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Myrmidons Forum
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 heroik i apla pentaria ke ala pola xexe

Go down 
+2
Teferi
sivva
6 posters
AuthorMessage
sivva




Number of posts : 4
Registration date : 2009-01-25

heroik  i  apla pentaria ke ala  pola xexe Empty
PostSubject: heroik i apla pentaria ke ala pola xexe   heroik  i  apla pentaria ke ala  pola xexe Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 11:08 pm

prota prota xereto ola ta meli tou gouild

imaste kenourgi akoma ke den exoume gnoristi ke poli me ta ipolipa meli ( ego toulaxiston ) ala me ton kero pistevo tha gini ke afto

ixame ena guild ( psilo xima Razz)
to opio to afisame ke enothikame mazi me to diko sas ( akoma pio xima Razz) elpizontas pos me pesisotero kosmo tha mporoume na kanoume kati parapano opos lei ke to arxeo rito isxis en ti enosi e
ke ontos ginete kati

oti grafo edo ine prosopiki mou aposi ke den ksero an exoun tin idia gnomi ke ta ala meli tou proigoumenou mas guild den tha ithela na gini kapia pareksigisi


proton poli orea kinisisi to foroum elpizo na ta leme ke na linoume ta provlimata ke tis apories mas ke na litourgisi epikodomitika gia tin guild mas

defteron tha ithela na protino to eksis
kapos me kapion tropo an mpori na gini na organosoume ta pentaria etsi oste afti me mikro dps na simlirononte apo tous ipolipous pou exoun pio kala item ke na vgeni to dangeon
i kenougi tank na exoun ena poli kalo healer ke to analogo dps oste na peftoun ta bos
i i kenourgi healer na pigenoun me ena poli kalo parti
ke etsi oli na peroun ta item pou xriazonte oste na ine etimi gia ta epomena 10 aria ktlp ktlp ke na min imaste anagasmeni na trexoume random me asxetous pou na ginonte diafora opos na kanoun need se item pou theli kapios apo to gouild i na pernoun to item pou theloun ke na fevgoun ke pola ala pou ta kserete taxete sinantisi ke sas spane ta nevra
ke genika i freski 80 arides na niothoun pos iparxi ena gouild mia parea re pedi mou pou tha tous voithisi na ginoun kaliteri
den leo na stamatisete na pigenete random apla leo mipos mporoume ke san goiuld na kanoume kati parapano emena gia paradigma mia mera me perilavan me ton sivva ta palikaria ke apo 1200 bh piga 1500 shedon pira 4 me 5 item ekini tin mera

orea an pistevete pos ine efikto kati tetio na vroume kapio tropo pos tha to kanoume

triton ksero pos ipate pos tha kanete inv mono tous 80 lvl ala exoume kapious sto alo gouild pou tha ithela na tous exoume edo mazi mas vevea den ksero ke ti ine o kathenas tous ke poso kalos gnostis tou wow ine ala pistevo pos oli mathenoume akoma ektos apo orismenous pou exoun kapia empiria ke mporoun na mathoun ke tous ipolipous
etsi oste na mporoume na tous voithame kiaftous pou ke pou , ksero pos tha pesoun pola meta ala tha exoume ke pio poli kosmo meta , nomizo

na valo ke tetarton i kourastikate orea sinexizo

tetarton an goustarete ke nomizo pos oli ligo poli to pate to pvp na kanoume san guild kapies fores winter i alterak na to diaskedazoume parea re pedimou Very Happy

afta ta oliga gia arxi lol

den zitao pola e skeftite , sizitiste ta ke an mporoume na kanoume tpt kalo gia to sinolo ego mesa ime

a ke pemton plz kante kati me t a aglika ke sto foroum aglika plz giati na pernoume emis leksika ke na metafrazoume ta aglika sta elinika na paroun afti lexika na ta metafrazoun sta aglika Razz egoistiko e ok afiste to tote

skeftome na grapso vivlio tha ta katafero lete lol!

a ke min me parete ap ta moutra ime ke evestito pedi e xaxaxa

ade arketa rompa egina mpeno na pekso tora na kano ke kana heal

bai bai ta leme
Back to top Go down
Teferi

Teferi


Number of posts : 12
Registration date : 2009-01-25

heroik  i  apla pentaria ke ala  pola xexe Empty
PostSubject: Re: heroik i apla pentaria ke ala pola xexe   heroik  i  apla pentaria ke ala  pola xexe Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 11:34 pm

omg.... ti egrapses ekei! .... to diavazo meta .... Razz
Back to top Go down
Keyra

Keyra


Number of posts : 31
Age : 37
Registration date : 2009-01-19

heroik  i  apla pentaria ke ala  pola xexe Empty
PostSubject: Re: heroik i apla pentaria ke ala pola xexe   heroik  i  apla pentaria ke ala  pola xexe Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 12:01 am

prepei na isoun se 8ewritiki kateu8insi sto likeio e? Razz koita den ginetai na orisoume k hc mera Razz opoios 8elei apo to guilt na erxetai erxetai den kanei na piezoume tous allous, ostoso exeis dikio k prepei na voi8ame o enas ton allo, oso gia to <80 an arxizoume k vazoume polous mikrous 8a ginei xamos kanoume inv mono 80 lvl players k iparxei gear k skill requirment gia na min exoume ta gnwsta wipe festivals
den exei noima na exoume 100 80rides me 20 se 8esi na raidaroun eite apo gear eite apo skill
Back to top Go down
sivva




Number of posts : 4
Registration date : 2009-01-25

heroik  i  apla pentaria ke ala  pola xexe Empty
PostSubject: Re: heroik i apla pentaria ke ala pola xexe   heroik  i  apla pentaria ke ala  pola xexe Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 2:50 am

den piga likio agramatos opos ine ta aglika mou ine ke ta elinika mou opote pou likio lol!

ne den leo na anagazoume kanenan apla leo mpas ke mporesoume me kapio tropo esto mesa edo apo to foroum na kanonizoume
ksero go gia paradigma ego thelo apegnosmena to oculus me siva opios theli na pai ke kani kana kalo parti me poli dps ke kalo tank giati den hilari akoma kala o prist na mexi ipopsin tou as ine ke aplo oxi heroik dld np

tora gia tous alous diladi xlomo den iparxi peritosi gia inv sto gouild ?
Back to top Go down
Aprosarmosth




Number of posts : 4
Age : 47
Registration date : 2009-02-02

heroik  i  apla pentaria ke ala  pola xexe Empty
PostSubject: Re: heroik i apla pentaria ke ala pola xexe   heroik  i  apla pentaria ke ala  pola xexe Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 11:22 am

Sivva dear...pistevw oti me mia dyo erwthseis sto guild kati tha ginei gia na phgainoume hcs k na voithame tous guildies me ligotero gear k perissoteres anagkes...h Aprosarmosth synithws varietai pia k den exei provlima na erthei na boithaei opou mporei. Epishs pistevw oti me ton kairo pou tha kanoume ena anagkaio symmazema tha ginei k ligo pio organwmeno to ti akrivws kanoume an k omologw oti pros to paron me pvp past ayth h guild exei kataferei ta megista Laughing
Oson afora twra ta alla atoma pou anafereis gia recruit tha ithela gia arxh genika na kserw gia posa leme k ti levels, dld an einai 78 h tetoia k anagkaies classes gia emas nomizw oti prothyma mporoume na to syzhthsoume. Pros to paron omws pistevw oti ena symmazemma prepei na ginei eidika se autous pou droun diakosmhtika pros emas k den exoun prosferei tpt para mono apousia, adiaforia h k sto xeirotero apaithseis. Kserw oti to pairnw poly patriwtika alla gia mena to na ferw to onoma Myrmidons einai titlos pou xrhzei kapoiou sevasmou, sovarothtas k aytothysias polles fores gia to kalo olwn mas...
(K OXI den phra thewritikh kateythynsh Razz )
Back to top Go down
Eriasu

Eriasu


Number of posts : 18
Location : Athens
Registration date : 2009-01-25

heroik  i  apla pentaria ke ala  pola xexe Empty
PostSubject: Re: heroik i apla pentaria ke ala pola xexe   heroik  i  apla pentaria ke ala  pola xexe Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 3:08 am

egw dn evgala theoritiki alla texnologiki opote tha milhsw analoga twn gnwsewn m monkey

pisteuw oti dn xreiazetai guild management gia themata 5-man alla enas kalyteros sxediasmos se autous pou molis dingarane apo tous cls tous. tha synn metaksy tous gia to ti drops xreiazontai, ti items mporoun na paroun apo reputation factions, gia ta enchants pou prepei na valoun opws kai gia ta craftable items pou merika einai anagkaio na exoun. dn lew oti einai apithano na ginei kapoio guild run se hcs alla dn mporw na apaithsw na exei mia kapoia syxnothta. opoios goustarei paei opoios dn goustarei np. proswpika otan prwto80risa eixa liwsei sta hcs, hmoun kai ligo tyxeros kai dn xreiasthke na asxolhthw peraiterw para monon gia badges kai autin tin stigmi variemai eleina na pigenw ektos an m to zhthsei kapoios gnwstos kai eimai psyxologika etoimos Razz
Back to top Go down
Teatser

Teatser


Number of posts : 4
Registration date : 2009-01-29

heroik  i  apla pentaria ke ala  pola xexe Empty
PostSubject: Re: heroik i apla pentaria ke ala pola xexe   heroik  i  apla pentaria ke ala  pola xexe Icon_minitimeMon Feb 09, 2009 6:57 pm

Btw who is in for heroic achievements? Some of them may be hard, but i think we like challenges, right?? I'm in as a healer. Reward is a very cool red proto-drake.


http://www.wowhead.com/?achievement=2136


GOGO MYRMISSS What a Face What a Face What a Face
Back to top Go down
 
heroik i apla pentaria ke ala pola xexe
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Myrmidons :: Myrmidons Forum Index :: Myrmidons Raids-
Jump to: